PIC24FJ64GA104T-I/PT
Microchip Technology
Microcontroller - PIC XLP 24F - 16-Bit - 32MHz - 35 I/O - 64KB (22K x 24) FLASH - 8K x 8 RAM - 2 to 3.6V - 44-TQFP (10x10) - T ...
Описание +
Microcontroller - PIC XLP 24F - 16-Bit - 32MHz - 35 I/O - 64KB (22K x 24) FLASH - 8K x 8 RAM - 2 to 3.6V - 44-TQFP (10x10) - T&R.