PIC24FJ128GB106T-I/PT
Microchip Technology
Microcontroller - PIC 24F - 16-Bit - 32MHz - 51 I/O - 128KB (43K x 24) FLASH - 16K x 8 RAM - 2 to 3.6V - 64-TQFP (10x10) - T&R ...
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
REEL Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
This product may require extra documentation. Shipping may be delayed 1-2 days.
Описание +