PIC24F32KA301T-I/SS
Microchip Technology
Microcontroller - PIC XLP 24F - 16-Bit - 32MHz - 18 I/O - 32KB (11K x 24) FLASH - 512 x 8 EEPROM - 2K x 8 RAM - 1.8 to 3.6V - ...
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
REEL Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
This product may require extra documentation. Shipping may be delayed 1-2 days.
Описание +
Microcontroller - PIC XLP 24F - 16-Bit - 32MHz - 18 I/O - 32KB (11K x 24) FLASH - 512 x 8 EEPROM - 2K x 8 RAM - 1.8 to 3.6V - 20-SSOP - T&R.