PIC16F1946T-I/PT
Microchip Technology
Microcontroller - PIC XLP 16F - 8-Bit - 32MHz - 54 I/O - 14KB (8K x 14) FLASH - 256 x 8 EEPROM - 512 x 8 RAM - 1.8 to 5.5V - 6 ...
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
REEL Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Microcontroller - PIC XLP 16F - 8-Bit - 32MHz - 54 I/O - 14KB (8K x 14) FLASH - 256 x 8 EEPROM - 512 x 8 RAM - 1.8 to 5.5V - 64-TQFP (10x10) - T&R.