The CR046810F is a 1210 package thick film chip resistor with a resistance of 681 Ω, a tolerance of ±1%, and a power rating ...
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
The CR046810F is a 1210 package thick film chip resistor with a resistance of 681 Ω, a tolerance of ±1%, and a power rating of 1/2W.
Search Keywords: CR046810F
仕様 +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • サプライヤー:
    Meritek Electronics
  • 部品番号:
    CR046810F
  • 測定単位:
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Tolerance:
    1 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Voltage Rating:
    400 V