- CR04102J
CR04102J
Meritek Electronics
Thick Film Chip Resistor - 1K ohm (+/-) 5% - 1/2W/0.5W - 200V - (+/-) 100ppm/°C - -55 to +155 °C - 1210 (3225 Metric) - Tape ...
Описание
Thick Film Chip Resistor - 1K ohm (+/-) 5% - 1/2W/0.5W - 200V - (+/-) 100ppm/°C - -55 to +155 °C - 1210 (3225 Metric) - Tape&Reel
Search Keywords: CR04102J
поставщик:Meritek Electronics
Артикул / №:CR04102J
Reel Pack:
5000 -
California Prop 65
Tolerance:5 %
Temperature Coefficient:±100 ppm/°C
Voltage Rating:400 V