- CR01123J
CR01123J
Meritek Electronics
Thick Film Chip Resistor - 12K ohm (+/-) 5% - 1W - 200V - (+/-) 100ppm/°C - -55 to +155 °C - 2512 (6332 Metric) - Tape&Reel
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
REEL Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание
Search Keywords: CR01123J
спецификация
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
поставщик:Meritek Electronics
Артикул / №:CR01123J
Единица измерения:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8533210030
COO:TW
ECCN:EAR99
Reel Pack:
4000 -
Tolerance:5 %
Temperature Coefficient:±100 ppm/°C
Voltage Rating:400 V