F6025X24B-RHR
Mechatronics
DC Fan Axial Ball Bearing 24V 10V to 28V 28CFM 42dB 60 X 60 X 25mm
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Case Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: F6025X24BRHR
  • поставщик:
    Mechatronics
  • Артикул / №:
    F6025X24B-RHR
  • COO:
    ID
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Category:
    DC Fan
  • Dimension:
    60 x 60 x 25 mm
  • Voltage Rating:
    24 V
  • Power Rating:
    4.1 W
  • Maximum Airflow:
    28 CFM
  • Noise Level:
    42 dB
  • Special Features:
    None
  • Termination:
    Lead Wires
  • Housing Material:
    Plastic
  • Operating Temperature:
    -10 to 70 °C