SDR-480-24
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 24V@20A - 480W.
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: SDR48024
  • поставщик:
    MEAN WELL
  • Артикул / №:
    SDR-480-24
    EAR99
    1
  • Efficiency:
    94(Typ) %
  • AC Input Voltage:
    90 to 264 V
  • Dimension:
    85.5 x 128.5 x 125.2 mm
  • Family:
    SDR-480
  • DC Input Voltage:
    127 to 370 V