MSP-100-24
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 24V@4.5A - 108W - Medical
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: MSP10024
  • поставщик:
    MEAN WELL
  • Артикул / №:
    MSP-100-24
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • AC Input Voltage:
    85 to 264 V
  • Dimension:
    159 + 10(Max) x 97 x 38 mm
  • DC Input Voltage:
    120 to 370 V