EPS-65-24-C
MEAN WELL
Power Supply - AC-DC - 24V - 2.71A - 100-264VIn - Enclosed - Panel Mount - Embedded - 65W - EPS Series.
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: EPS6524C
  • поставщик:
    MEAN WELL
  • Артикул / №:
    EPS-65-24-C
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • DC Input Voltage:
    127 to 370 V
  • AC Input Voltage:
    90 to 264 V
  • Dimension:
    103.4 x 62 x 37 mm