EPS-120-24
MEAN WELL
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 3.5A 84W 8-Pin
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: EPS12024
  • поставщик:
    MEAN WELL
  • Артикул / №:
    EPS-120-24
  • DC Input Voltage:
    N/A
  • Dimension:
    101.6 x 50.8 x 29 mm
  • AC Input Voltage:
    80 to 264 V