DRS-240-48
MEAN WELL
AC-DC Power Supply/UPS/Battery Charger - DIN Rail - 48VDC - 5A - Input: 90 to 305 VAC
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +