APC-16-700
MEAN WELL
AC/DC LED Power Supply - Const Curr - 16.8W - Fixed: 24 Vdc @ 700mA - Dim: No
Описание +
Search Keywords: APC16700
  • Артикул / №:
    APC-16-700
  • Maximum Output Power:
    16.8 W
  • Output Voltage Range:
    9.0 to 24.0 Vdc
  • Maximum Output Current:
    700 mA (0.7 A)
  • Operating Temperature:
    -30 to 70 °C