- 101/2H-750R
101/2H-750R
IRC/TT Electronics
Res Wirewound 750 Ohm 5% 225W ±260ppm/°C Vitreous Enamel RDL Lug Bolt-On
АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Описание