381N100K
Honeywell
Res Conductive Plastic POT 100K Ohm 10% 1W 1(Elec)/1(Mech)Turns 3.18mm (28.97 X 15.88 X 22.23mm) Solder Lug Panel Mount
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Описание
Search Keywords: 381N100K
спецификация
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
поставщик:Honeywell
Артикул / №:381N100K
Единица измерения:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8533408070
COO:US
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
Mounting:Panel Mount
Number of Turns:1(Elec),1(Mech) Turns
Termination Style:Solder
Power Rating:1 W
Resistance Value:100 KOhm
Tolerance:10 %
Temperature Coefficient:N/A
Dimension:28.97 x 15.88 x 22.23 mm
Operating Temperature:-40 to 120 °C