51A22-01-1-16S
Grayhill
Rotary Switch - 16 Position - SP16T - 150mA (AC) - 200mA (DC) - 115VAC - 28VDC - Solder Lug - Panel Mount.
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +