B32034A4684M
Epcos
Film Capacitor - 0.68 µF - ±20% Tolerance - 350VAC / 1000VDC - Polypropylene (PP), Metallized - PC Pins - Radial Package - Thr ...
Описание +
Film Capacitor - 0.68 µF - ±20% Tolerance - 350VAC / 1000VDC - Polypropylene (PP), Metallized - PC Pins - Radial Package - Through Hole.