B32033B4154K
Epcos
Film Capacitor - 0.15 µF - ±10% Tolerance - 350VAC / 1000VDC - Polypropylene (PP), Metallized - PC Pins - Radial Package - Thr ...
Описание +
Film Capacitor - 0.15 µF - ±10% Tolerance - 350VAC / 1000VDC - Polypropylene (PP), Metallized - PC Pins - Radial Package - Through Hole.