B32033A4473M
Epcos
Film Capacitor - 0.047 µF - ±20% Tolerance - 350VAC / 1000VDC - Polypropylene (PP), Metallized - PC Pins - Radial Package - Th ...
Описание +
Film Capacitor - 0.047 µF - ±20% Tolerance - 350VAC / 1000VDC - Polypropylene (PP), Metallized - PC Pins - Radial Package - Through Hole.