ACT45B-510-2P-TL003
Epcos
Common Mode Choke - 2 Lines - 51 µH @ 100 kHz - 1Ohm DCR - 200mA - 50VDC - Horizontal, 4 PC Pad Package - Surface Mount.
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +