LFWLC550-1015
EOS Power
AC/DC Power Supply Single-OUT 15V 13.33(Conduction)A/7.33(Convection)A/33.33(Forced Air)A 550W 6-Pin
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: LFWLC5501015
  • поставщик:
    EOS Power
  • Артикул / №:
    LFWLC550-1015
    EAR99
    42
  • DC Input Voltage:
    390 V
  • AC Input Voltage:
    N/A
  • Dimension:
    127 x 76.2 x 38.1 mm