330B1B105K
Electrocube
Cap Film 1uF 100V PPS 10% (19.812 X 9.906 X 7.366mm) Axial 125°C
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: 330B1B105K
  • поставщик:
    Electrocube
  • Артикул / №:
    330B1B105K
  • COO:
    US
  • ECCN:
    EAR99
    50
  • Dielectric:
    PPS
  • Voltage:
    100,63 VDC|VAC
  • Capacitance Value:
    1 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Mounting:
    Through Hole
  • Termination Style:
    Axial
  • Size:
    19.812 x 9.906 x 7.366 mm