30D2CA024
Eagle Signal
Electromechanical Relay 24VAC 85Ohm 10A DPDT (( 38.89mm 35.71mm 55.55mm)) Socket Industrial Relay
+ see all
АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +