2-5700-IG1-K10-DD-20A
E-T-A Engineering Technology
Circuit Breaker Thermal 1Pole 20A 250VAC/28VDC
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Box Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: 25700IG1K10DD20A
  • поставщик:
    E-T-A Engineering Technology
  • Артикул / №:
    2-5700-IG1-K10-DD-20A
  • COO:
    TN
  • ECCN:
    EAR99
    10
  • Type:
    Thermal2867
  • Voltage Rating:
    2502868VAC,282868VDC
  • Number of Poles:
    12860
  • Current Rating:
    20 A
  • Terminal Design:
    Screw2865
  • Operating Temperature:
    -20 to 60 °C