S24DE15001PDFA
Delta DCDC
DC-DC Converter Module - 2 Output ±15VDC ±1A - Input: 9 to 36VDC
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Tube Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +