MC22FF471J-F
Cornell Dubilier
Mica Multilayer RF Capacitors - SMD - 470pf (+/-) 5% - 1000VDC - 25ppm/°C - 2220 - RoHS
Описание +
Search Keywords: MC22FF471JF
  • Артикул / №:
    MC22FF471J-F
    100
  • Lead Pitch For Radial:
    N/R
  • Family:
    MC
  • Dimension:
    5.7 x 5 x 2(Max) mm
  • Lead Diameter:
    N/R
  • Capacitance Value:
    470 pF