CDV16FF102JO3F
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Snubber & RF Applications - 1000pF (+/-) 5% - 1000VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C - RoHS
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
BAG Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: CDV16FF102JO3F
especificação +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • fornecedor:
    Cornell Dubilier
  • Número do item:
    CDV16FF102JO3F
  • Unidade de medida:
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    50
  • Family:
    CDV16
  • Lead Pitch For Radial:
    5.9 mm
  • Dimension:
    11.7(Max) x 4.4(Max) x 12.7(Max) mm
  • Capacitance Value:
    0.001 uF
  • Lead Diameter:
    0.8 mm