CD15FD101JO3F
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 100pF (+/-) 5% - 500VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C - RoHS
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
BAG 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: CD15FD101JO3F
사양 +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • 공급자:
    Cornell Dubilier
  • 부품 번호:
    CD15FD101JO3F
  • 측정 단위:
    100
  • Construction:
    N/A
  • Lead Diameter:
    0.6 mm
  • Capacitance Value:
    100 pF
  • Dimension:
    11.7(Max) x 4.6(Max) x 9.1(Max) mm
  • Lead Pitch For Radial:
    5.9 mm