AFK476M50E16T-F
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - SMD - Low ESR - 47uF ±20% - 50VDC - 8.0mm Dia x 6.2mm - RoHS - Tape&Reel
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
REEL Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: AFK476M50E16TF
  • поставщик:
    Cornell Dubilier
  • Артикул / №:
    AFK476M50E16T-F
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Capacitance Value:
    47 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -55 to 105 °C
  • Mounting:
    Surface Mount
  • Size:
    8 x 6.2 mm
  • Termination Style:
    N/R
  • Voltage:
    50 VDC