CFB400W-24S12
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converters - 400W - 9-36 VDC Input - 12VDC Output - 33.3A
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Box Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +