- SRF0504-402Y
SRF0504-402Y
Bourns
Common Mode Chokes Dual 2.8uH 4kOhm 100kHz 200mA 300mOhm DCR SMD T/R
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
REEL Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание
Search Keywords: SRF0504402Y
спецификация
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
поставщик:Bourns
Артикул / №:SRF0504-402Y
Единица измерения:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504500000
COO:CN
ECCN:EAR99
Reel Pack:
1000 -
Dimension:5.2 x 5.2 x 4.7 mm