SMBJ18CA
Bourns
TVS Diode Single Bi-Dir 18V 600W 2-Pin SMB T/R
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
REEL Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: SMBJ18CA
  • поставщик:
    Bourns
  • Артикул / №:
    SMBJ18CA
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Maximum Peak Pulse Current:
    20.6 A
  • Dimension:
    4.57(Max) x 3.94(Max) x 2.2(Max) mm
  • Configuration:
    Single
  • Maximum Clamping Voltage:
    29.2 V