SDR2207-470KL
Bourns
Inductor Power Wirewound 47uH 10% 100KHz 27Q-Factor Ferrite 2.8A 0.0912Ohm DCR T/R
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
REEL Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: SDR2207470KL
  • поставщик:
    Bourns
  • Артикул / №:
    SDR2207-470KL
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    250
  • Inductance:
    47 uH
  • Type:
    Power
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Current:
    2.8 A
  • Maximum DC Resistance:
    91.2 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C