MOV-20D431K
Bourns
Var MOV 275VAC/350VDC 6500A 430V Thru-Hole Radial Bulk
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
BULK Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: MOV20D431K
  • поставщик:
    Bourns
  • Артикул / №:
    MOV-20D431K
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    400
  • Varistor Voltage:
    430 V
  • Clamping Voltage:
    710 V
  • Clamping Current:
    100 A
  • Mounting:
    Through Hole15462
  • Dimension:
    5.6 x 26 x 2315465mm
  • Maximum AC Voltage Rating:
    275 V
  • Maximum DC Voltage Rating:
    350 V
  • Maximum Surge Current:
    6500 A
  • Lead Style:
    Radial15456
  • Lead Pitch:
    10 mm
  • Energy:
    190 J
  • Size Code:
    N/R
  • Technology:
    Metal Oxide15470
  • Tolerance Voltage:
    1015472%