CM453232-181KL
Bourns
Inductor General Purpose Chip Wirewound 180uH 10% 796KHz 40Q-Factor Ferrite 102mA 9.5Ohm DCR 1812 T/R
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
REEL Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: CM453232181KL
  • поставщик:
    Bourns
  • Артикул / №:
    CM453232-181KL
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    500
  • Inductance:
    180 uH
  • Type:
    General Purpose Chip
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Current:
    102 mA
  • Maximum DC Resistance:
    9.5 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C