CD214B-T43ALF
Bourns
Diode TVS Single Uni-Dir 43V 600W 2-Pin SMB T/R
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ
RoHS Compliant
Discontinued
REEL Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: CD214BT43ALF
  • поставщик:
    Bourns
  • Артикул / №:
    CD214B-T43ALF
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Family:
    CD214B-T43A
  • Maximum Peak Pulse Current:
    8.6 A
  • Maximum Clamping Voltage:
    69.4 V