5800-270-RC
Bourns
High Current RF Choke Bobbin Core 27uH 10% 1KHz Ferrite 1.5A 66mOhm DCR AXL
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
TRAY Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: 5800270RC
  • поставщик:
    Bourns
  • Артикул / №:
    5800-270-RC
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    864
  • Inductance:
    27 uH
  • Type:
    High Current RF Choke
  • Impedance:
    N/A
  • Lead Pitch:
    N/R
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Bobbin Core
  • Maximum DC Resistance:
    58 mOhm
  • Maximum DC Current:
    1.28 A