5800-151-RC
Bourns
High Current RF Choke Bobbin Core 150uH 10% 1KHz Ferrite 600mA 460mOhm DCR AXL
Описание +
Search Keywords: 5800151RC
  • Артикул / №:
    5800-151-RC
  • Inductance:
    150 uH
  • Tolerance:
    10 %
  • Maximum DC Resistance:
    340 mOhm
  • Maximum DC Current:
    508 mA