5800-121-RC
Bourns
High Current RF Choke Bobbin Core 120uH 10% 1KHz Ferrite 700mA 300mOhm DCR AXL
Описание +
Search Keywords: 5800121RC
  • Артикул / №:
    5800-121-RC
  • Inductance:
    120 uH
  • Tolerance:
    10 %
  • Maximum DC Resistance:
    283 mOhm
  • Maximum DC Current:
    508 mA