4420P-1-101LF
4420P-1-101LF
Bourns
На складе: 0
Минимальный заказ: 375
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
4420P-1-101
Bourns
Res Thick Film NET 100 Ohm 2% 2W ±100ppm/°C ISOL Molded 20-Pin SOL Gull Wing SMD T/R
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
Не соблюдается
REEL Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: 4420P1101
  • поставщик:
  • Артикул / №:
    4420P-1-101
  • Единица измерения:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • COO:
    US
  • ECCN:
    EAR99
    1500
  • Case Size:
    N/R
  • Circuit Designator:
    ISOL
  • Number of Resistors:
    10
  • Number of Terminals:
    20
  • Power Rating:
    2 W
  • Power Rating per Resistor:
    0.16 W
  • Resistance Value:
    100 Ohm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C