3361P-1-502GLF
3361P-1-502GLF
Bourns
На складе: 0
Минимальный заказ: 750
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
3361P-1-502G
Bourns
Res Cermet Trimmer 5K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 2.77mm (6.71 X 8.53 X 5.21mm) Gull Wing SMD T/R
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
Не соблюдается
REEL Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: 3361P1502G
  • поставщик:
  • Артикул / №:
    3361P-1-502G
  • Единица измерения:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • COO:
    CR
  • ECCN:
    EAR99
    750
  • Mounting:
    Surface Mount
  • Number of Turns:
    1(Elec),1(Mech) Turns
  • Termination Style:
    Gull Wing
  • Power Rating:
    0.5 (1/2) W
  • Resistance Value:
    5 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    6.71 x 8.53 x 5.21 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C