3329H-1-102LF
Bourns
Res Cermet Trimmer 1K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turns (6.35 X 4.57mm) Pin Thru-Hole Tube
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
TUBE Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: 3329H1102LF
  • поставщик:
    Bourns
  • Артикул / №:
    3329H-1-102LF
  • COO:
    CR
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Mounting:
    Through Hole
  • Number of Turns:
    1(Elec),1(Mech) Turns
  • Termination Style:
    Pin
  • Power Rating:
    0.5 (1/2) W
  • Resistance Value:
    1 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    4.57 x 6.35 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 150 °C