- 3299W-1-502
3299W-1-502
Bourns
Res Cermet Trimmer 5K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 25(Elec)Turns 2.29mm (9.53 X 6.1 X 11.55mm) Pin Thru-Hole Tube
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
Не соблюдается
Описание
Search Keywords: 3299W1502
поставщик:Bourns
Артикул / №:3299W-1-502
Единица измерения:Per Each
RoHS:No
HTS:8536308000
COO:TW
Power Rating:0.5 (1/2) W
Resistance Value:5 KOhm
Tolerance:10 %
Temperature Coefficient:±100 ppm/°C
Dimension:9.53 x 6.1 x 11.55 mm
Operating Temperature:-55 to 125 °C
Switch Option:No
Number of Elements:1
ресурсы
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
на складе:
70
Ships today, if you order in
Buy all 70 in-stock or the regular minimum order quantity of 100