3299P-1-502LF
3299P-1-502LF
Bourns
На складе: 212
Минимальный заказ: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
3299P-1-502
Bourns
Res Cermet Trimmer 5K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 25(Elec)Turn 2.29mm (9.53 X 11.55 X 6.1mm) Pin Thru-Hole Tube
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
Не соблюдается
Описание +
Search Keywords: 3299P1502
  • поставщик:
  • Артикул / №:
    3299P-1-502
  • Единица измерения:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • COO:
    IE
  • Resistance Value:
    5 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    9.53 x 11.55 x 6.1 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C
  • Switch Option:
    No
  • Number of Elements:
    1
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
на складе: 5
Возможна немедленная отправка Buy all 5 in-stock or the regular minimum order quantity of 100