3296Y-1-203LF
Bourns
Trimmer Potentiometer - 20K Ohm - 0.5W(1/2W) - 25(Elec)Turn - 9.53 X 4.83 X 11.55mm - Pin - Through Hole.
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Описание +
Search Keywords: 3296Y1203LF
  • Артикул / №:
    3296Y-1-203LF
  • COO:
    CR
  • Resistance Value:
    20 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    9.53 x 4.83 x 11.55 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C