3296X-1-503LF
Bourns
Trimmer Potentiometer - 50K Ohm - 0.5W(1/2W) - 25(Elec)Turn - 11.05 X 4.83 X 10.03mm - Pin - Through Hole.
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Описание +
Search Keywords: 3296X1503LF
  • Артикул / №:
    3296X-1-503LF
  • COO:
    TW
  • Resistance Value:
    50 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    11.05 x 4.83 x 10.03 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C