3266W-1-203LF
3266W-1-203LF
Bourns
На складе: 500
Минимальный заказ: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
3266W-1-203
Bourns
Res Cermet Trimmer 20K Ohm 10% 0.25W(1/4W) 12(Elec)Turns 1.78mm (6.71 X 4.5 X 8.26mm) Pin Thru-Hole Tube
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
Не соблюдается
Описание +
Search Keywords: 3266W1203
  • поставщик:
  • Артикул / №:
    3266W-1-203
  • Единица измерения:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • COO:
    IE
  • Resistance Value:
    20 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    6.71 x 4.5 x 8.26 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C
  • Switch Option:
    No
  • Number of Elements:
    1
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
на складе: 50
Возможна немедленная отправка Buy all 50 in-stock or the regular minimum order quantity of 100