3266W-1-104LF
Bourns
Trimmer Potentiometer - 100K Ohm - 0.25W(1/4W) - 12(Elec)Turn - 6.71 X 4.5 X 8.26mm - Pin - Through Hole.
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Описание +
Search Keywords: 3266W1104LF
  • Артикул / №:
    3266W-1-104LF
  • COO:
    CR
  • Resistance Value:
    100 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    6.71 x 4.5 x 8.26 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C