2000-100-V-RC
Bourns
Inductor High Current Toroid 10uH/7.9uH 20% 1KHz 6.6A 15mOhm DCR RDL
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
TRAY Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: 2000100VRC
  • поставщик:
    Bourns
  • Артикул / №:
    2000-100-V-RC
  • COO:
    US
  • ECCN:
    EAR99
    360
  • Inductance:
    10(OCL)/7.9 uH
  • Type:
    High current
  • Impedance:
    N/A
  • Lead Pitch:
    7.87 mm
  • Tolerance:
    20 %
  • Technology:
    Toroid
  • Maximum DC Resistance:
    0.015 Ohm
  • Maximum DC Current:
    6.6 A